Storten en opnemen in euro en crypto

Uitbetaling bij Casoola

Alle betaalmethoden met hun limieten, de verwerkingstijd van opnames en de regels die vooraf gelden.

Storten vanaf €10
Verwerking binnen 3 werkdagen
11 cryptomunten
Casoola - main content

Bij Casoola stort je met kaart, Bancontact, Revolut, bankoverschrijving, MiFinity of crypto, en neem je op naar kaart, bank, Revolut, Skrill, MiFinity of een cryptowallet. Opnameverzoeken worden binnen 3 werkdagen verwerkt, en hoeveel je per dag en per maand kunt opnemen, hangt af van je VIP-niveau.

Storten bij Casoola: methoden en limieten

Alle bedragen zijn in euro. Met de meeste methoden stort je vanaf €10:

MethodeLimiet per storting
Pay by Card€10 – €2.000
Bancontact€10 – €2.000
PSCRD€10 – €1.000
Revolut€10 – €5.000
Bankoverschrijving€10 – €5.000
CBC€10 – €5.000
KBC€10 – €5.000
MiFinity€10 – €2.500
Bitcoin€30 – €5.000
USDT (ERC20, TRC20, BEP20, Solana)€10 – €5.000
Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin€10 – €5.000
USDC, USDC Solana€10 – €5.000
BNB, DOGE, TRX, Solana, Cardano€10 – €5.000

Stortingen met Neteller of Skrill tellen niet mee voor de welkomstbonussen en de crypto-reloads van het casino. Volgens artikel 2.3 van de algemene voorwaarden mogen inwoners van Nederland geen geld op een Casoola-account storten.

Opnemen: methoden en limieten

Waar het kan, gaat een uitbetaling terug naar de methode waarmee je hebt gestort. Casoola kan ook een ander betaalsysteem gebruiken dan je hebt gekozen.

MethodeLimiet per opname
Withdraw to Card€10 – €3.000
Bankoverschrijving€10 – €5.000
Revolut€10 – €5.000
Skrill€10 – €5.000
MiFinity€10 – €2.500
Bitcoin€60 – €5.000
USDT (ERC20, TRC20, BEP20, Solana)€20 – €5.000
Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin€20 – €5.000
USDC, USDC Solana€20 – €5.000
BNB, DOGE, TRX, Solana, Cardano€20 – €5.000

Bancontact, CBC, KBC en PSCRD zijn er alleen om te storten; Skrill alleen om op te nemen.

Betaalmethoden bij Casoola

American Express
American Express
Apple Pay
Apple Pay
AstroPay
AstroPay
Bancontact
Bancontact
Bank Transfer
Bank Transfer
Bitcoin
Bitcoin
Blik
Blik
Ethereum
Ethereum
Google Pay
Google Pay
IRIS
IRIS
Interac
Interac
Jeton
Jeton
Klarna
Klarna
Litecoin
Litecoin
Maestro
Maestro
Mastercard
Mastercard
Mifinity
Mifinity
MuchBetter
MuchBetter
Neosurf
Neosurf
Neteller
Neteller
PIX
PIX
PayPal
PayPal
Paysafecard
Paysafecard
Przelewy24
Przelewy24
Revolut
Revolut
SEPA
SEPA
Skrill
Skrill
Sofort
Sofort
Tether
Tether
Trustly
Trustly
Visa
Visa
Viva Wallet
Viva Wallet
iDEAL
iDEAL

Hoe lang een uitbetaling bij Casoola duurt

De financiële afdeling verwerkt een opnameverzoek binnen 3 werkdagen nadat je het hebt ingediend, of binnen 3 werkdagen nadat je vorige opname is uitbetaald. Er wordt gewerkt van maandag tot en met vrijdag, van 06:00 tot 17:00 uur GMT; in het weekend worden geen opnames verwerkt.

  • E-wallets – na de verwerking is het geld snel binnen.
  • Kaart – duurt langer, omdat de bank de betaling verwerkt.
  • Na de verwerking – vertraging bij de bank of het betaalsysteem valt buiten Casoola.

Er mogen maximaal 3 opnames tegelijk openstaan. Een opname kan ook langer duren als Casoola eerst je identiteit, je saldo of de herkomst van het geld controleert.

Opnamelimieten per VIP-niveau

Alle opnames vallen onder limieten per dag en per maand. Welke voor jou gelden, hangt af van je VIP-niveau, dat Casoola bepaalt op basis van je activiteit in de 90 dagen vóór het opnameverzoek:

VIP-niveauPer dagPer maand
Beginner€500€7.000
Amateur€500€10.000
Professioneel€800€12.000
Wereldklasse€1.000€15.000
Legende€1.500€20.000

Vanaf niveau 3 zijn de opnamelimieten bespreekbaar. Wie een maand niet wedt, zakt terug naar het laagste niveau, en de limieten kunnen ook per locatie verschillen.

Regels voordat je opneemt

  • Storting één keer inzetten – elke storting moet minstens 1x zijn ingezet. Anders kan Casoola de winst annuleren en 10% van de laatste storting inhouden (minimaal €0,50), of 15% bij een storting met bankpas of bankoverschrijving.
  • Maandelijks minimum – Casoola kan een opname weigeren als je in de kalendermaand van het verzoek minder dan €20 hebt ingezet.
  • Bonus eerst vrijspelen – wie opneemt voordat de inzetvereiste gehaald is, verliest het bonussaldo en de winst eruit.
  • Geen opname tijdens een bonus – een opnameverzoek vóór het claimen of tijdens een actieve bonus laat die bonus vervallen.
  • Controle – elke opname gaat door een audit, een spelbeoordeling en een accountverificatie.

Wie met een bonus speelt, leest eerst de bonusvoorwaarden van Casoola: inzetvereisten, termijnen en de maximale vrijgave.

Verificatie vóór de uitbetaling

Voor een opname kan Casoola vragen om een geldig identiteitsbewijs, een bewijs van adres en een bewijs dat de betaalmethode van jou is, met de transactiegeschiedenis van bank of kaart. Ook een telefoongesprek of gezichtsverificatie is mogelijk.

Je hebt 30 dagen om de documenten te sturen; tot die tijd kunnen betalingen worden opgeschort. Zodra alles binnen is, duurt de controle meestal 10 dagen. Stuur de documenten na het inloggen bij Casoola zo snel mogelijk, zodat de eerste opname niet blijft hangen.

Crypto: storten en opnemen

Casoola accepteert 11 cryptomunten: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, USDT, USDC, BNB, DOGE, TRX, Solana en Cardano. USDT kan via de netwerken ERC20, TRC20, BEP20 en Solana, en USDC ook via Solana.

Een cryptostorting begint bij €10, met Bitcoin bij €30. Opnemen kan vanaf €20, met Bitcoin vanaf €60, en het maximum is €5.000 per transactie. Wie in crypto stort, heeft eigen bonussen, van een welkomstbonus van 200% tot 3.000 USDT tot wekelijkse reloads voor casino en sport.

Kosten, terugbetalingen en inactiviteit

Je saldo bij Casoola is geen banksaldo: het levert geen rente op en valt niet onder een verzekering of garantie. Het geld van spelers staat wel op aparte klantrekeningen, gescheiden van het bedrijfsgeld, zodat je het bij een faillissement terugkrijgt.

  • Terugbetaling van een storting – alleen in uitzonderlijke gevallen, zoals een technische fout. Neem binnen 24 uur contact op met de klantenservice; die probeert binnen 10 werkdagen te reageren. Na een eerste inzet met de storting kan het niet meer.
  • Inactief account – na 180 dagen zonder inloggen kan Casoola €5 per maand administratiekosten afschrijven, tot het saldo op nul staat.
  • Geld tussen spelers – geld overmaken naar een andere speler is verboden.

Vragen over uitbetalen bij Casoola

Hoe snel betaalt Casoola uit?

De financiële afdeling verwerkt een opname binnen 3 werkdagen, van maandag tot en met vrijdag tussen 06:00 en 17:00 uur GMT. Via e-wallets is het geld daarna snel binnen; kaartbetalingen duren langer.

Hoeveel kun je bij Casoola per keer opnemen?

Naar een kaart tot €3.000 per opname, via bank, Revolut, Skrill en crypto tot €5.000, via MiFinity tot €2.500. Daarbovenop gelden daglimieten van €500 tot €1.500, afhankelijk van je VIP-niveau.

Welke betaalmethoden accepteert Casoola?

Voor stortingen kaart, Bancontact, PSCRD, Revolut, bankoverschrijving, CBC, KBC, MiFinity en 11 cryptomunten. Opnemen kan naar kaart, bank, Revolut, Skrill, MiFinity en crypto.

Wanneer rekent Casoola kosten bij een opname?

Als een storting niet minstens één keer is ingezet. Dan kan Casoola de winst annuleren en 10% van de laatste storting inhouden, minimaal €0,50, of 15% bij een storting met bankpas of bankoverschrijving.

Kun je bij Casoola uitbetalen in crypto?

Ja, in 11 cryptomunten waaronder Bitcoin, Ethereum, Litecoin en USDT. Het minimum is €20, voor Bitcoin €60, en het maximum €5.000 per opname.

Bijgewerkt 2026-10-22